-
Livada cu vitamine acasă la tine
În caz că ai nevoie de puțină reînvigorare, te invităm la cules! Te strecori încetișor printre paginile din cataloagele cora și culegi fruct cu fruct tot ce ți-ar plăcea să savurezi zi de zi. Așa te încarci de vitamine și-ți umpli și casa de prospețime și energie! Dorințele tale se împlinesc în hipermarketurile noastre și pe www.cora.ro
Livada cu vitamine acasă la tinecora 25 noiembrie